Jawatankuasa Akademik

CARTA ORGANISASI JK PENGURUSAN KURIKULUM 2021

CARTA ORGANISASI PENGURUSAN PANITIA 2021

1. Jawatankuasa Kurikulum Sekolah
Pengerusi Pengetua Cemerlang Cikgu Rogayah Binti Talib
Naib Pengerusi 1 PK Akademik Cikgu Norol Hasana Binti Mohamad Radzi
Naib Pengerusi 2 PK HEM Cikgu Mazanah Binti Ibrahim
Naib Pengerusi 3 PK Kokurikulum Cikgu Hjh. Zaida Binti Mohd Yusoff
SU Kurikulum Cikgu Salbiah Binti Sion
Ahli Jawatankuasa Penyelaras Program Permata Terbilang Cikgu Latiffah Binti Yusof
Penyelaras Program Permata Gemilang Cikgu Balwidar Binti Mohamad Rais
SU Jadual Waktu/ Cikgu Hamidah Binti Abd. Samad
GKMP Teknik & Vokasional
GKMP Bahasa Cikgu Rosilawati Binti Abdul Ghani
GKMP Sains & Matematik Cikgu Meyzi Binti Mohd. Yasin
GKMP Kemanusiaan Cikgu Salbiah Binti Sion
SU SPM/ PBS SPM (Ting. 5) Cikgu Nurmaslina Binti Md. Md. Aya
SU PT3 Cikgu Azlina Binti Ayub
SU Peperiksaan Dalaman (SUPD) Cikgu Siti Asmah Binti Abu Bakar
Pen. SU SUPD Cikgu Nor Adaviah Binti Alias
SU PBD (Men. Rendah) Cikgu Ainul Asma Binti Musa
SU PBD (Men. Atas) Cikgu Norulsyakimah Binti Che Ahmad
SU PBS (Dalaman) Cikgu Siti Norashikin Binti Moin
Setiausaha Project Based Learning (PBL) Cikgu Noor Azizah Binti Ahmad
Pen. SU Project Based Learning (PBL)/ Cikgu Nur Fadilah Binti Alias
Penyelaras STEM
Penyelaras Media/ PSS Cikgu Rosni Eliana Binti Mohamad
Penyelaras Bestari Cikgu Afnan Bin Md. Mahyiddeen
Guru Bimbingan & Kaunseling (Men.Rendah) Cikgu Norhasnah Binti Hussin
Guru Bimbingan & Kaunseling (Men.Atas) Cikgu Balwidar Binti Mohamad Rais
Ketua Panitia
2. Ketua Panitia
Panitia Nama Ketua Panitia
Bahasa Melayu Cikgu Siti Zalina Binti Md. Salleh
Bahasa Inggeris Cikgu Raja Maya Karleena Binti Raja Haroon Arashid
Matematik Cingu Ainul Asma Binti Musa
Sains Teras Cikgu Wan Hirza Binti Wan Abdullah
Biologi Cikgu Latiffah Binti Yusof
Matematik Tambahan Cikgu Siti Asmah Binti Abu Bakar
Fizik Cikgu Mohd. Fahmi Bin Mohmad Junid
Kimia Cikgu Nurmaslina Binti Md. Aya
Geografi Cikgu Nadia Fathin Nur Binti Che Nasir
Sejarah Cikgu Siti Fairuz Binti Saifol
Pendidikan Islam Cikgu Rosnah Binti Pa’ee
Pendidikan Moral Cikgu Rosnorhapizani Binti Mohamed
Rekabentuk & Teknologi (RBT) Cikgu Noor Azizah Bt. Ahmad
Pendidikan Seni Visual Cikgu Saudah Binti Ab. Manaf
Pendidikan Jasmani & Pendidikan Kesihatan Cikgu Nor Hanim Binti Hasran
Prinsip Perakaunan Cikgu Rosyaila Binti Ahmed
Perniagaan Cikgu Siti Munirah Binti Md. Ali
Ekonomi Cikgu Nurulintan Fadzillah Bt. Zainal Abidin
Tasawwur Islam Cikgu Hjh. Noreha Bt. Sarbini
Grafik Komunikasi Teknikal (GKT) Cikgu Emylia Binti Barudin @ Kamarudin
Sains Komputer Cikgu Afnan Bin Md. Mahyiddeen
Asas Sains Komputer Cikgu Norawaida Binti Ab. Jaba
Bahasa Jerman Cikgu Siti Hajar Binti Zulkepli
3. Jawatankuasa Pentaksiran & Peperiksaan
Pengerusi Pengetua Cemerlang Cikgu Rogayah Binti Talib
Naib Pengerusi 1 PK Akademik Cikgu Norol Hasana Binti Mohamad Radzi
Naib Pengerusi 2 PK HEM Cikgu Mazanah Binti Ibrahim
Naib Pengerusi 3 PK Kokurikulum Cikgu Hjh. Zaida Binti Mohd Yusoff
Setiausaha SU Peperiksaan Dalaman (SUPD) Cikgu Siti Asmah Binti Abu Bakar
Pen. SU SUPD Cikgu Nor Adaviah Binti Alias
Ahli Jawatankuasa GKMP Bahasa Cikgu Rosilawati Binti Abdul Ghani
GKMP Kemanusiaan Cikgu Salbiah Binti Sion
GKMP Sains & Matematik Cikgu Meyzi Binti Mohd. Yasin
GKMP Teknik & Vokasional Cikgu Hamidah Binti Abd. Samad
SU SPM/ PBS SPM (Ting. 5) Cikgu Nurmaslina Binti Md. Md. Aya
SU PT3 Cikgu Azlina Binti Ayub
SU PBD (Men. Rendah) Cikgu Ainul Asma Binti Musa
SU PBD (Men. Atas) Cikgu Norulsyakimah Binti Che Ahmad
SU PBS (Dalaman) Cikgu Siti Norashikin Binti Moin
4. Jawatankuasa Pentaksiran Berasaskan Sekolah (PBS)
Pengerusi Pengetua Cemerlang Cikgu Rogayah Binti Talib
Naib Pengerusi 1 PK Akademik Cikgu Norol Hasana Binti Mohamad Radzi
Naib Pengerusi 2 PK HEM Cikgu Mazanah Binti Ibrahim
Naib Pengerusi 3 PK Kokurikulum Cikgu Hjh. Zaida Binti Mohd Yusoff
Setiausaha SU PBS (Dalaman) Cikgu Siti Norashikin Binti Moin
Ahli Jawatankuasa GKMP Bahasa (Penyelaras) Cikgu Rosilawati Binti Abdul Ghani
GKMP Kemanusiaan (Pementoran) Cikgu Salbiah Binti Sion
GKMP Sains & Matematik (Pemantauan) Cikgu Meyzi Binti Mohd. Yasin
GKMP Teknik & Vokasional (Latihan) Cikgu Hamidah Binti Abd. Samad
SU SPM/ PBS SPM (Ting. 5) Cikgu Nurmaslina Binti Md. Md. Aya
SU PT3 Cikgu Azlina Binti Ayub
SU Peperiksaan Dalaman (SUPD) Cikgu Siti Asmah Binti Abu Bakar
Pen. SU SUPD Cikgu Nor Adaviah Binti Alias
SU PBD (Men. Rendah) Cikgu Ainul Asma Binti Musa
SU PBD (Men. Atas) Cikgu Norulsyakimah Binti Che Ahmad
Ketua Pentaksir ULBS BM Cikgu Noor Zaiton Binti Abdullah
Ketua Pentaksir ULBS BI Cikgu Zaidah Binti Mohd. Shah
KPMP Ujian Mendengar/Bertutur BM Cikgu Rosnorhapizani Binti Mohamed
KPMP Ujian Mendengar/Bertutur BI Cikgu Zuriati Binti Che Ismail
PBS Prinsip Akaun SPM Cikgu Rosyaila Binti Ahmed
PBS Pendidikan Moral SPM Cikgu Rosnorhapizani Binti Mohamed
PBS Pendidikan Seni Visual SPM Cikgu Saudah Binti Ab. Manaf
PBS Grafik Komunikasi Teknikal SPM Cikgu Emylia Binti Barudin
PBS Sains Komputer SPM Cikgu Afnan Bin Md. Mahyiddeen
PBS Pendidikan Islam Amali Cikgu Rosnah Binti Pa’ee
PBS Perniagaan SPM Cikgu Siti Munirah Binti Md. Ali
PBS Sejarah PT3 Cikgu Saudah Binti Ab. Manaf
PBS Geografi PT3 Cikgu Nadia Fathin Nur Binti Che Nasir
SEGAK Cikgu Norhanim Binti Hasran
PAJSK Cikgu Akmalunnisak Binti Md. Salleh
Psikometrik Cikgu Balwidar Binti Mohamad Rais
Cikgu Norhasnah Binti Hussin
5. Jawatankuasa Jadual Waktu/ Jadual Waktu Relief/ Melindungi Masa Instruksional (MMI)
Pengerusi Pengetua Cemerlang Cikgu Rogayah Binti Talib
Naib Pengerusi 1 PK Akademik Cikgu Norol Hasana Binti Mohamad Radzi
Naib Pengerusi 2 PK HEM Cikgu Mazanah Binti Ibrahim
Naib Pengerusi 3 PK Kokurikulum Cikgu Hjh. Zaida Binti Mohd Yusoff
Setiausaha GKMP Teknik & Vokasional Cikgu Hamidah Binti Abd. Samad
Ahli Jawatankuasa GKMP Bahasa Cikgu Rosilawati Binti Abdul Ghani
Pemantau GKMP Kemanusiaan Cikgu Salbiah Binti Sion
GKMP Sains & Matematik Cikgu Meyzi Binti Mohd. Yasin
Ahli Jawatankuasa Cikgu Norawaida Binti Ab. Jaba
Pelaksana Cikgu Saudah Binti Ab. Manaf
Cikgu Nur Raihana Binti Md. Nadzri
Cikgu Numaslina Binti Md. Aya
Cikgu Siti Fairuz Binti Saifol
Cikgu Norulsyakimah Binti Che Ahmad
Cikgu Siti Norashikin Binti Moin
6. Jawatankuasa Pusat Sumber Sekolah (PSS)
Pengerusi Pengetua Cemerlang Cikgu Rogayah Binti Talib
Naib Pengerusi 1 PK Akademik Cikgu Norol Hasana Binti Mohamad Radzi
Naib Pengerusi 2 PK HEM Cikgu Mazanah Binti Ibrahim
Naib Pengerusi 3 PK Kokurikulum Cikgu Hjh. Zaida Binti Mohd Yusoff
Penyelaras GKMP Bahasa Cikgu Rosilawati Binti Abdul Ghani
Setiausaha Guru PSS & Media Cikgu Rosni Eliana Binti Mohamad
Ahli Jawatankuasa GKMP Teknik & Vokasional Cikgu Hamidah Binti Abd. Samad
GKMP Kemanusiaan Cikgu Salbiah Binti Sion
GKMP Sains & Matematik Cikgu Meyzi Binti Mohd. Yasin
Penyelaras NILAM BM Cikgu Siti Munirah Binti Md. Ali
Penyelaras NILAM BI Cikgu Zaidah Binti Md. Shah
Pusat Akses & Studio Audio Cikgu Afnan Bin Md. Mahyiddeen
Cikgu Norawaida Binti Ab. Jaba
Cikgu Norulsyakimah Binti Che Ahmad
Bilik Akses 1 (Blk. Mesyuarat) Cikgu Noor Zaiton Binti Abdullah
Bilik Akses 2 (Ibnu Khaldun) Cikgu Aitirah Binti Hamim
Bilik Akses 3 (Bilik Seminar) Cikgu Rosyaila Binti Ahmed
Bilik Akses 4 (Bilik Al-Farabi) Cikgu Emylia Binti Barudin @ Kamarudin
Bilik SBC Ting. 4 Penyelaras Ting. 4
Bilik SBC Ting. 5 Penyelaras Ting. 5
Sudut Pidato Cikgu Siti Zalina Binti Md. Salleh
Pameran Panitia Ketua Panitia
Semua Guru BM
Semua Guru BI